boran4646 ile Baransel Arasındaki Sohbetler

10 Ziyaretçi Mesajı

1. Hiç önemli değil gerçi bende fatihle aynı fiyta satıyorum 350 tl ye düşürdüm 5 cm yay bendde çok sürtme yapıyor yay işi sıkıntı aslıda coilover almak lazım oda yüksek maaliyetli
  2. Slm baransel bey senin h&r 3.5 mm saattığını biliyorum ama ben 250 tl bütçe ayıranildim Fatih'in yayı vardı 3.5 mm EİBACH onla anlaşmıştık hatta parasında göndermiştim ama 19 jant taktığı. İçin sürtme yapmış 3.5 mm de bile tekrar parayı hesabıma yatırdı yoksa sen aklımdasın ama bu aralar bütçeyi baya zorladık zaten o yüzden ikinci ele yöneldik
  3. Yanlıs anlamısım pardon :/ insallah anlaşırsınız en uygun fiyatta biriyle
  4. yok almadım sadece 450 tl dediler ikinci el uygun satan olursa öyle alacaz artık bakalım kısmet çok teşekkür ederim ilginize iyi akşamlar
  5. anladım güle güle kullanın insallah memnun kalırsınız ) yok estagfurullah çekinmeden sorabilirsiniz herşeyi seevse seve yardımcı olurm
  6. teşekkür ederim ben okadar veremiyeceğim için zaten 2 .el almak istiyordum gerçi sizinkide yeniymiş ama eibach da 450 bugun fiyat aldım sıkışığım bu aralar çok teşekkür ediyorum ilginize rahatsızlık verdim kusura bakmayın iyi akşamlar kazadan dolayı tekrardan çok geçmiş olsun
  7. Yok kardeşim estagfurullah çekinmeden istediğinizi sorabilirsin ben gayet memnunum satma sebebim arabamı satıyorum bu yüzden yoksa satmazdım en ufak problemim yok eicbahh indirmiyor yeteri kadar diye biliyorum bu yüzden hr aldım ben de
  8. bide yaydan memnun muydunuz? genelde kullanalar eibach öneriyor ama kusurabakmayın bilmediğim için soruyorum sıkmakta istemiyorum sizi
  9. Merhabalar Boran Bey,
    inanın bilgim yok öğrenmek gerekir onu ama olur diyor herkes genelde.. fiyat aralığım 550 tl ye almıştım 3 ay önce 450 lira gibi bir fiyat düşünüyorum
  10. slm baran bey 3.5 H&R yayları satmayı düşünüyorsunuz galiba msj atamıyorum bende buradan yazayım dedim benim araç 2009 1.4 tfsi a3 benim araca uyarmı acaba bide fiyat olarak nekadara vereceksiniz kolay gelsin görüşmek üzere hoşçakalın
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 10 - Toplam 10