Baransel ile 34EG3403 Arasındaki Sohbetler

7 Ziyaretçi Mesajı

1. kardeşim hayırlı uğurlu olsun fotoğraf nerede görmek istiyorum ) bakamadım kusura bakma foruma instagram falan var mı oradan haberleşelim fotoları baranseldisci benimki
  2. Abi difuzoru falan yaptirdim plakami degistirdim harika oldu ama resim yukleyemiyorum telefondan nedense anlayamadim, begenirsiniz insAllah��
  3. Cok tesekkur ederim abim de hic oraya goturmedim, ben o ara nereye yakinsam oraya birakiyorum abi bu seferde ya senyildiz yada avek e goturcem insAllah )
  4. Tamam kardeşim benim götür bakalım servise nereye götürüyorsun ? eger Audi Erel otoya götürürsen haberim olsun orda bir abimiz var ilgilenir seninle ben konuşurum onunla eğer istersen. Tabi bekliyorum fotoları sabırsızlıkla kardeşim fatih halleder ona güvenebilirsin )
  5. Yok abim bende birakmam zaten oyle hicbiyere, bakalim insAllah araci bi servise falan goturiyimde bakimdan sonra yaptiricam insAllah fatih abiye, resimleride atarim hemen
  6. Ne demek kardeşim benim lafı bile olmaz elimizden ne geliyorsa seve seve yaparız tabi ki. Evet Fatih kardeşimle görüşmüşssündür Maslak Tuning Garage'de hangisini istiyorsan Fatihle görüşüp ayarlayabiliriz çift çıkışssa kestirilebilir difizör belki ama aracını 4 gün hiç bir yerde bırakma aman diyim aman )) olsun kardeşim istediğin yerden yazabilirsin
  7. İlgin alakan icin ben cok tesekkur ederim abi, aynen oyle cift cikisli difuzor ariyorum, internette buldugum bir difuzor var S4 icin uyguluyorlar ondan cok istiyorum ama tuning garagedaki Fatih abiydi sanirim onda yokmus, garage maslak a sordum oda 800lira dedi hemde 4gun arac kalicakmis, simdilik fiberci ariyorum yapabilicek yaptiramazsamda S-line tarzi modelin cift cikislisini takicam insAllah (ozel mesaj atilmiyor suan benim account umdan ondan burdan cevap yazdim abi)
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 7 - Toplam 7