Lamborghini Murcielago LP640 Roadster Versace edition

Lamborghini, birkez daha italyan moda devi Versace ile birleşerek Murcielago LP640 Roadster ‘ı daha özel bir hale getirdi. Bu özel Lamborghini Versace ‘nin ürettiği birkaç aksesuarla beraber sipariş edilebiliyor. Versace ‘nin tasarımcıları, Lamborghini ‘nin Centro Stile ve “ad personam” projesinde çalışarak, iç ve dış tasarımı ve renkleriyle diğer Murcielago ‘lardan ayrılan bu özel versiyonu ortaya çıkarttılar.

Lamborghini Murcielago LP640 Roadster Versace

Araçlar özel siparişle sipariş edilebilecekler ve beyaz pastel rengiyle sunulacak. Kapıların alt kısımlarında ve aracın ön tamponunda Yunan alfabesiyle yazılmış Versace logosu bulunuyor. Arka kaput, görkemli ve performanslı V12 motorunu göstermek için transparan sunuluyor. Vücüdunuzu saran sportif koltuklarda el ile dikilmiş Versace logoları ve beyaz ve siyah renklerdeki deriden üretilecek.

Araç ile alabileceğiniz aksesuarlar ise taşıma çantası, spor çantası, valiz, eldiven, ayakkabı, pantolon ve cüzdan gibi çeşitli şeylerden oluşuyor. Araç standard LP640 gücüyle sunuluyor; V12 motorun ürettiği 640 beygir ve 487lb-ft (660Nm) tork.

 Lamborghini Murcielago LP640 Roadster Versace edition