B&B Audi TTS

Siegen merkezli Audi uzmanı B&B (Tel. 0271/30323-0 – www.bb-automobiltechnik.de) TT’nin güncel versiyonunu bir adım daha mükemmele yaklaştırıyor. Yüksek sınıf spor otomobillerde zaten kusursuza yakın olan performans değerleri bu sürümde 3 farklı kademede 306 BG, 324 BG ve 362 BG olarak belirlenmiştir. 0-100 km/sa hızlanma sürelerinde ise 4.6 saniye ile 280 km/sa Vmax düzeyde kusursuz bir değer yakalanmıştır. Tüm bu performans değerlerine ulaşmak için B&B, spesyal turbo loader, spesyal ön egzoz sistemi ile birlikte spesyal egzoz sistemi ve yüksek performans spor katalizörünün yanısıra elektronil tuning kiti de kullanılmıştır. Böylece tüm bu bileşenlerin birbiriyle uyumu maksimize edilmiştir. Buna ek olarak, hava giriş sistemi ve havalandırma sistemi hazırlanmış ve yenilenmiştir. Yağ sıcaklığını doğru seviyede tutmak için B&B, spesyal bir slim-line yağ soğutma sistemi kullanmış ve böylece tüm gereksinimler en iyi şekilde karşılanabilmiştir.

Coupe’nin prestijini yüceltmek ve sürüş performansını iyileştirmek adına B&B R8 stili heyecan verici aerodinamik bodykit’i kullanmıştır ve böylece Audi TTS ’in görünüş & güç armonisi en iyi şekilde sağlanmıştır.

B&B Audi TTS

B&B spor springler, otomobilin yüksekliğini 40 mm azaltacak şekilde, aynı zamanda eğimi de azaltacak şekilde tasarımlandırılmıştır ve aynı zamanda bu şekilde sunulmuştur.
Aynı zamanda yüksekliği ayarlanabilir spesyal bir şase de daha yüksek dönme hızlarına sahip olup siparişe hazır durumdadır.

Sürüş karakteristiklerini iyileştirme adına B&B 8-stroke yüksek kaliteli fren sistemi de aynı şekilde mevcuttur ve böylece de Audi TTS sürücüsüne sakin ve güvenli bir sürüş garanti edilmektedir.
Seçkin tekerlek setleri de 19” ve 20” olarak “Power-Audi’s” görünüş temasında satışa sunulmaktadır.