ikinci jenerasyon TT

Bugün erken saatlerde, Audi kendi resmi sitesi olan www.Audi.com’a yeni bir ufak site ekledi. “TT Lounge” adındaki ufak site, bu sene çıkması beklenen yeni jenerasyon TT hakkında yeni haberler verdi.

En büyük haber ise, Coupe versiyonun 6 Nisan günü TT Lounge sitesinden online canlı yayında görüntülenebileceği. O zaman dek siteden PC ekran koruyucuları, telefonunuza indirebileceğiniz eklentiler ve TT kullanma zevkine erişebileceğiniz ufak bir yarışmaya ulaşabilirsiniz.

Yukardaki resim ise, sitedeki parçalardan birleştirilip yapıldı ve yeni jenerasyon TT hakkında bize en çok bilgiyi veren resim. Daha önce yayınladığımız TT casus fotoğraflarınada bakarsanız, yeni kasa TT hakkında bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

yeni kasa TT 2006

Casus fotoğrafları çıktığında herkez yeni TT ‘nin ya bu hafta yapılan Cenevre Otomobil Fuarında ya da eylüldeki Paris Otomobil Show’unda medyaya sunulacağını sanıyordu. Audi açılışı 6 nisanda yapacağını açıklayarak herkezi şaşırtmayı başardı.

Etrafta dolaşan söylentilere göre yeni TT, Audi’nin başarılı 2.0TFSI motoru veya Q7’de kullanılacak 3.6 FSI motoru ile gelicek.

TT casus fotograflari

TT Lounge

Yeni TT casus fotograflari

Forumda tartışmak için tıklayınız.