Audi’nin 100 yılı

Görünüm ve özellik güncellemeleri içeren paket Audi’nin son yüzyıldaki müthiş ilerleme gücüne ithaf ediliyor.

Yüzüncü yıl kutlamaları son yıllarda General Motors, Bugatti, Mercedes Benz ve Fiat’ın da içinde bulunduğu bir çok firmanın kutlamaları sayesinde oldukça hareketlenmişti. Audi’nin devam eden kutlama etkinlikleri ise oldukça ses getirecek cinsten. En son ortaya çıkan Avrupa Audi otomobilleri için özel ekipman paketi de bunlardan biri.

Stil ve yenilikler adıyla 2 parçadan oluşan paket Audi A3 ve A3 Cabriolet, Audi A4, A6, TT, A5 Coupe, Q5 ve Q7 serileri düşünülerek tasarlandı. Paketin stil bölümü 3 spoke deri direksiyon ve eşsiz alaşım tekerlekleri içerirken yenilik bölümü ise xenon farlar ve yüksek hüzme destekli LED gündüz farları içeriyor.

Özel Daytona inci dış renk, spor koltuklar, hafif renkli moonroof ve efsanevi 16-silindir C tipi yarış otomobili silüyetini andıran özel kapı eşik tasarımı gibi bir çok kişisel opsiyonlar da 100. Yıl paketinde satışa sunuldu.

Her iki pakette %40’a varan indirimli özel fiyatlardan satışa sunuluyor. Stil paketleri 2,400€ – 6,750€ aralığında satılırken yenilik paketleri ise 1,700€ – 2,700€ fiyat aralığından alıcı buluyor.